Podcastové štúdio

Podcastové štúdio v Bratislave pripravené pre Dejepis Inak.
podcastove studio v Bratislave
Podcastové štúdio s deťmi.
podcastové štúdio, podcastové štúdio v Bratislave, nahrávacie štúdio pre váš podcast, najlepšie podcastové štúdio Bratislava, kvalitný podcast, podcastové štúdio v Petržalke, podcastové štúdio v Technopole, nahrávacie štúdio Shape
Podcastové štúdio v Bratislave pripravené pre Hodinu pravdy.

Zvuk, ktorý drží ľudí v obraze.

Podcasty sú populárny, rýchly a efektívny nástroj ako dostať vaše témy k ľuďom. Pružne reagujú na aktuálne dianie, prinášajú diskusie odborníkov, či zabávajú poslucháčov.

Zarezervujte si naše podcastové štúdio SHAPE v Bratislave a tvorte s nami profesionálne nahrávky, ktoré môžete zdieľať so svetom už do 24 hodín po vypnutí mikrofónov.

Waveformy aj iné formy

Moderné podcastové štúdio SHAPE zariadené v spolupráci s filmovými zvukármi, či „podcastová obývačka“ na tvorivé diskusie.
Vaše nápady môžu opustiť naše štúdio ako waveformy, ale ponúkame vám aj ďalšie formy, ktoré môžete u nás realizovať. Je len na vás, či si vyberiete AUDIO PODCAST alebo VIDEO PODCAST.

 

ukážka: Trendy v liečbe chronických rán

Služby podcastového štúdia

  • Štúdio SHAPE  je k dispozícií 24/7 (podľa obsadenosti kalendára)
  • Variabilita priestoru – prispôsobenie scény, svietenia a rekvizít podľa dohody
  • Postprodukcia zameraná na zvukové detaily  –  záleží nám na kvalitnom zvuku, „nemom“ strihu a vyrovnanej hlasitosti diskutujúcich
  • Možnosť vytvorenia základnej formy jinglu vychádzajúcej z vášho loga – 150 €
  • Video podcasty realizujeme na 3 kamery
  • Grafické prvky a animácie na mieru pre vaše video podcasty
  • Parkovanie priamo v areáli Technopolu
  • Vytvorenie grafického vizuálu pre váš podcast a uverejnenie do požadovaných aplikácií (spotify, apple podcasty,..) – cena dohodou
  • Vytvorenie rôznych reels z vášho podcastu aj s titulkami
podcastove studio Bratislava

Rezervuj štúdio

V prípade záujmu o prenájom na viac hodín nám požiadavku napíšte do poznámky, ktorá sa vám zobrazí po zakliknutí času. V cene jednej hodiny je samozrejme aj pár minút navyše pre príchod a odchod, či vypitie kávy, ktorú vám radi urobíme. V iných prípadoch zdržania sa v štúdiu dlhšie rátame každú započatú hodinu. Uvedené ceny sú bez DPH.

Potrebujete podcast?