Live stream

Pohľad do réžie počas živého vysielania (live stream) diskusnej relácie Talkie o zdraví, live stream Talkie o zdraví, vysielanie naživo Shape Production, live stream v Bratislave, live stream v Auréliu, strižňa Shape Production

Do jednej sály sa všetci nezmestíte, na internet áno

Livestream je efektívny nástroj ako dostať vaše konferencie, odborné prednášky a diskusie k širšiemu publiku do celého sveta. Naviac ponúka rôzne možnosti interakcie s online divákom.

Livestrem zabezpečíme po technickej stránke a v prípade záujmu vám tiež navrhneme a zrealizujeme scénu, ktorá posunie  kvalitu vášho výstupu vizuálne aj významovo.

Tak ďaleko a predsa tak blízko

Livestream je stále viac vyhľadávaný nástroj, vďaka ktorému dostanete svoj obsah bližšie k online publiku. Práve online priestor dáva všetkým ľuďom po celom svete rovnakú možnosť – vzdelávať sa, kontaktovať sa a zabaviť. Tieto tri piliere dokonale spĺňa aj livestream. V súčasnosti je jedným z najobľúbenejších komunikačných kanálov.

Produkcia live streamu vysokej remeselnej kvality

Live stream Bratislava
  • Kompletné technické zázemie. Zabezpečíme kamerovú a svetelnú techniku, náhľadové monitory, ozvučovaciu techniku a ďalšie príslušenstvo.

  • Streamujeme prostredníctvom Zoom a Webex. Na moderovanie otázok využívame platformu Slido.

  • Grafika na mieru. Pre vaše živé vysielanie vyrobíme  intro,  menovky a  animovanú grafiku podľa vašich potrieb.

  • Profesionálny štáb zložený z technikov, osvetľovačov, kameramanov, zvukára, grafika strihača a režiséra posunie váš video stream na vysokú remeselnú úroveň.

  • Produkčné a kreatívne konzultácie.

  • Možnosť návrhu a realizácie scény, či jej svetelného dizajnu.

  • Ponúkame tiež produkciu video dokrútok, či krátkych animovaných prezentácií, ktoré spestria vaše vysielanie.

Potrebujete live stream?