Online spot

Klient sleduje nakrúcanie záberu do online spotu pre Slovak Parcel Service z produkcie Shape Production

Všetko je na webe, aj vy?

Reklama funguje vynikajúco aj v online priestore. Môžete ju cieliť na vami vybranú skupinu klientov, regióny a držať svoju marketingovú stratégiu pevne v rukách.

Základné podoby online spotov

Momenty z nakrúcania prezentačného videa pre Dream Audio z produkcie Shape Production, Online spot pre Dream Audio, online spot z dielne Shape Production

Hraný Online spot

Ponúkame kompletnú produkciu hraných online spotov od námetu až po finálne spracovanie.

V procese tvorby vám pripravíme zvukovú a obrazovú koncepciu podporenú inšpiračnými zdrojmi a referenciami ako sú scénografické návrhy, návrhy kostýmov, či ukážky špeciálnych efektov a grafík.

Zabezpečíme tiež herecké obsadenie, profesionálnu techniku a kompletnú postprodukciu v našej strižni a zvukovom štúdiu.

Animovaný Online spot

Animácia nie je iba voľbou pre detského diváka. Hravé situácie, originálne charaktery a možnosť vizualizovať tie najfantastickejšie predstavy vám pomôžu jednoducho prerozprávať aj zložitejšiu problematiku.

Ponúkame kompletnú produkciu online animovaných spotov od námetu až po jeho finálne spracovanie. Pomôžeme vám vybrať vhodný vizuálny štýl, ktorý ožije pod rukami našich skúsených animátorov.

 

uhlikova stopa
Záber z reportážneho spotu pre GARMIN o evente Garmin Minimaraton 2023

Reportážny Online spot

Reportážny online spot pracuje s prostriedkami typickými pre dokumentárny film. Tento typ spotu uveriteľne sprostredkuje fakty napríklad cez výpovede odborníkov, ktorí sú zárukou prijatia vášho produktu zákazníkom.

Ide o vhodnú voľbu aj pre aftermovie z vašej firemnej akcie, festivalu a ďalších eventov, v ktorých sa môžu k divákovi prehovoriť organizátori, či účinkujúci a hostia vyjadriť svoje dojmy z udalosti.

Kombinovaný Online spot

Každý typ spracovania online spotu má svoje silné jedinečné vlastnosti, ktoré sa dajú vhodne medzi sebou kombinovať.

Ak cítite, že váš produkt najvhodnejšie odprezentuje takýto mix prístupov, nájdeme s vami cestu ako docieliť príťažlivú kombináciu animácie, hraných a reportážnych prvkov.

Záber z online spotu Súľovské tempo pre Garmin z produkcie Shape Production

Potrebujete video?