TV spot

Režisér vysvetľuje zámer počas produkcie reklamného spotu

V obývačke zákazníka

TV spot je považovaný za najprestížnejší reklamný nástroj, vďaka svojej sile osloviť masové publikum. Ide o krátke video, ktoré má silu posilniť zapamätateľnosť vašej značky a vzbudiť v divákovi želanú emóciu.

Základné podoby TV spotu

Kameraman pri nakrúcani reklamného spotu zaznamenáva detailný záber v interiéry auta, making of fotografia z nakrúcania reklamného videa, Produkčný tím Shape Production, detailný záber kamery z nakrúcania reklamného spotu, ako vyzerá práca kameramana v Shape Production

Hraný TV spot

Ponúkame kompletnú produkciu hraných TV spotov od námetu až po finálne spracovanie.

V procese tvorby vám pripravíme zvukovú a obrazovú koncepciu podporenú inšpiračnými zdrojmi a referenciami ako sú scénografické návrhy, návrhy kostýmov, či ukážky špeciálnych efektov a grafík.

Zabezpečíme tiež herecké obsadenie, profesionálnu techniku a kompletnú postprodukciu v našej strižni a zvukovom štúdiu.

Animovaný TV spot

Animácia nie je iba voľbou pre detského diváka. Hravé situácie, originálne charaktery a možnosť vizualizovať tie najfantastickejšie predstavy vám pomôžu jednoducho prerozprávať aj zložitejšiu problematiku.

Ponúkame kompletnú produkciu animovaných TV spotov od námetu až po jeho finálne spracovanie. Pomôžeme vám vybrať vhodný vizuálny štýl, ktorý ožije pod rukami našich skúsených animátorov.

 

Storyboard s rozkreslenými zábermi celej reklamy
Tvorcovia projektu Oživené pamiatky diskutujú o strihu v strižni Shape Production, online videá pre Oživené pamiatky, editácia videí pre Oživené pamiatky, editácia videí v Shape Production, séria dokumentárnych filmov Oživené pamiatky

Reportážny TV spot

Reportážny TV spot pracuje s prostriedkami typickými pre dokumentárny film. Tento typ spotu uveriteľne sprostredkuje fakty napríklad cez výpovede odborníkov, ktorí sú zárukou prijatia vášho produktu zákazníkom.

Ide o vhodnú voľbu aj pre aftermovie z vašej firemnej akcie, festivalu a ďalších eventov, v ktorých sa môžu k divákovi prehovoriť organizátori, či účinkujúci a hostia vyjadriť svoje dojmy z udalosti.

Kombinovaný TV spot

Každý typ spracovania TV spotu má svoje silné jedinečné vlastnosti, ktoré sa dajú vhodne medzi sebou kombinovať.

Ak cítite, že váš produkt najvhodnejšie odprezentuje takýto mix prístupov, nájdeme s vami cestu ako docieliť príťažlivú kombináciu animácie, hraných a reportážnych prvkov.

Záber z televízneho spotu Chlebodárca pre o.z. Billa ľuďom z produkcie Shape Production

Neviete sa rozhodnúť? Kontaktujte nás